KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13524365
nr 1352 4365
Eric Olof Nilsson
(1888-1960), Sverige
Oljemålning, Fruktstilleben. Signerad, daterad -55. Olja på pannå, 27x33 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 19:15:27
800 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
Eric Olof Nilsson
Läs mer om Eric Olof Nilsson